Magazinul DariaMob Botosani‎ face angajări!

ANGAJAM PENTRU MAGAZINUL BOTOSANI:

*Candidatul ideal

O fire competitiva care doreste sa isi atinga targetul de vanzari;

Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;

Orientare catre client;

Studii medii sau superioare;

Cunostinte operare PC;

Disponibilitate pentru un program flexibil;

*Responsabilitati

Consiliaza clientii in magazin in functie de nevoile lor;

Consiliaza clientii in ceea ce priveste configurarea mobilierului, a accesoriilor si a electrocasnicelor incorporabile;

Furnizeaza date complete referitoare la produsele si serviciile disponibile in magazin;

Respecta procedurile si normele interne ale companiei;

*Beneficii

Pachet salarial motivant;

Training-uri;

Posibilitatea de a se dezvolta intr-un mediu profesionist;

*CV-ul se trimite pe email la [email protected]

Stirea anterioara

INCREDIBIL! Pasagerii unui avion s-au îmbarcat sănătoși și au coborât infectați cu coronavirus

Stirea Urmatoare

Cinci ani de parteneriat în sprijinul comunităților locale din Botoșani și Olt

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.ziarebotosani.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Stiri similare din Anunturi