Trimite stirea ta ! [email protected]
ziarebotosani.ro
ZiareBotosani.ro
ZiareBotosani.ro
Nest Dorohoi
AJF Botoșani organizează „Cupa de iarnă” ediția a IV-a. Vezi programul meciurilor!

AJF Botoșani organizează „Cupa de iarnă” ediția a IV-a. Vezi programul meciurilor!

Adaugat de: Ziare Botosani
Categorie : Sport

Asociația Județeană de Fotbal Botoșani organizează „Cupa de iarnă” ediția a IV-a în perioada 21 ianuarie 2018 – 11 februarie 2018.

Vezi programul pe zile și ore al competiției „Cupa de iarnă”, ediția a IV-a, faza grupelor:

Vorona - 21.01.2018 - sala de sport
Grupa „A”

1. Transdor Tudora
2. Viitorul Botoșani
3. ACS Unirea Curtești
4. FCM Dorohoi 2017 MCV
5. Luceafarul Vorona

Program jocuri:
ora 10:00 - Luceafarul Vorona & Transdor Tudora
ora 10:40 - Viitorul Botosani & FCM Dorohoi 2017 MCV
ora 11:20 - Transdor Tudora & ACS Unirea Curtesti
ora 12:00 - FCM Dorohoi 2017  MCV & Luceafarul Vorona
ora 12:40 - ACS Unirea Curtesti & Viitorul Botosani
ora 13:20 - FCM Dorohoi 2017 MCV & Transdor Tudora
ora 14:00  - Viitorul Botosani & Luceafarul Vorona
ora 14:40 - ACS Unirea Curtesti & FCM Dorohoi 2017 MCV
ora 15:20 - Transdor Tudora & Viitorul Botosani
ora 16:00 - Luceafarul Vorona & ACS Unirea Curtesti

Bucecea - 28.01.2018. - sala de sport 
Grupa „B”

1. Prosport Vf. Campulu
2. Bucovina Rogojesti
3. FC Oraseni
4. Flacara Vaculesti
5. AS 2000 Bucecea

Program jocuri:
ora 10:00 - AS 2000 Bucecea & Prosport Vf.Campului
ora 10:40 - Bucovina Rogojesti & Flacara Vaculesti
ora 11:20 - Prosport Vf.Campului & FC Oraseni
ora 12:00 - Flacara Vaculesti & AS 2000 Bucecea
ora 12:40 - FC Oraseni & Bucovina Rogojesti 
ora 13:20 - Flacara Vaculesti & Prosport Vf.Campului
ora 14:00 - Bucovina Rogojesti & AS 2000 Bucecea
ora 14:40 - FC Oraseni & Flacara Vaculesti
ora 15:20 - Prosport Vf.Campului & Bucovina Rogojesti
ora 16:00 - AS 2000 Bucecea & FC Oraseni

Flamanzi - 28.01.2018. - sala de sport - Grup Scolar „Nicolae Balcescu”
Grupa „C”

1. Viitorul Blandesti
2. Avantul Albesti
3. Ecologistul Botosani
4. Victoria Hlipiceni
5. Flacara 1907 Flamanzi

Program jocuri:
ora 10:00 - Flacara 1907 Flamanzi & Viitorul Blandesti
ora 10:40 - Avantul Albesti & Victoria Hlipiceni
ora 11:20 - Viitorul Blandesti & Ecologistul Botosani
ora 12:00 - Victoria Hlipiceni & Flacara 1907 Flamanzi 
ora 12:40 - Ecologistul Botosani & Avantul Albesti
ora 13:20 - Victoria Hlipiceni & Viitorul Blandesti
ora 14:00 - Avantul Albesti & Flacara 1907 Flamanzi
ora 14:40 - Ecologistul Botosani & Victoria Hlipiceni
ora 15:20 - Viitorul Blandesti & Avantul Albesti
ora 16:00 - Flacara 1907 Flamanzi & Ecologistul Botosani

Dorohoi - 04.02.2018 - sala de sport – „Regina Maria”
Grupa „D”

1. CSS "Regina Maria" Dorohoi
2. CS Europa Hiliseu-Horia
3. AS Viitorul Dersca
4. AS Unirea Saveni
5. ACS Inter  Dorohoi

Program jocuri:
ora 10:00 - Inter Dorohoi & CSS Dorohoi
ora 10:40 - Europa Hiliseu-Horia & Unirea Saveni
ora 11:20 - CSS Dorohoi & Viitorul Dersca
ora 12:00 - Unirea Saveni & Inter Dorohoi
ora 12:40 - Viitorul Dersca & Europa Hiliseu-Horia
ora 13:20 - Unirea Saveni & CSS Dorohoi
ora 14:00 - Europa Hiliseu-Horia & Inter Dorohoi
ora 14:40 - Viitorul Dersca & Unirea Saveni
ora 15:20 - CSS Dorohoi & Europa Hiliseu-Horia
ora 16:00 - Inter Dorohoi & Viitorul Dersca

Trusesti - 04.02.2018. - sala de sport - Liceul „Demostene Botez"
Grupa „E”

1. ACS Rapid Ungureni
2. FC Dobarceni
3. AS Columna Roma
4. Spicul Iacobeni
5. AS Sportivul Trusesti

Program jocuri:
ora 10:00 - Sportivul Trusesti & Rapid Ungureni
ora 10:40 - FC Dobarceni & Spicul Iacobeni
ora 11:20 - Rapid Ungureni & Columna Roma
ora 12:00 - Spicul Iacobeni & Sportivul Trusesti
ora 12:40 - Columna Roma & FC Dobarceni
ora 13:20 - Spicul Iacobeni & Rapid Ungureni
ora 14:00 - FC Dobarceni & Sportivul Trusesti
ora 14:40 - Columna Roma & Spicul Iacobeni
ora 15:20 - Rapid Ungureni & FC Dobarceni
ora 16:00 - Sportivul Trusesti & Columna Roma

Hudesti - 11.02.2018 - sala de sport – „Doina Melinte”
Grupa „F”
1. Azurii Mileanca
2. Speranta Dumbravita
3. Vointa Sendriceni
4. Arsenal Havarna
5. Real Hudesti

Program jocuri:
ora 10:00 - Real Hudesti & Azurii Mileanca
ora 10:40 - Speranta Dumbravita & Arsenal Havarna
ora 11:20 - Azurii Mileanca & Vonita Sendriceni
ora 12:00 - Arsenal Havarna & Real Hudesti
ora 12:40 - Vointa Sendriceni & Speranta Dumbravita 
ora 13:20 - Arsenal Havarna & Azurii Mileanca
ora 14:00 - Speranta Dumbravita & Real Hudesti
ora 14:40 - Vointa Sendriceni & Arsenal Havarna
ora 15:20 - Azurii Mileanca & Speranta Dumbravita
ora 16:00 - Real Hudesti & Vointa Sendriceni





ZiareBotosani.ro

Sport: Alte articole din Botosani