Locuri de muncă: Carrefour Botoşani face angajări!

Carrefour face angajari in mai multe orase din tara, printre care si Botosani. Pentru hypermarketul din Botosani se cauta manageri pentru raionul legume-fructe si pentru brutarie-gastronomie.

Manager raion legume-fructe

Descriere job:

Cerinte: Studii medii, de preferinta economice

Experienta de lucru cu produse din categoria legume - fructe Bune abilitati comunicare

Abilitati de organizare si anticipare

Responsabilitati: Gestioneaza si dezvolta raionul Legume - Fructe, in vederea atingerii obiectivelor stabilite

Organizeaza si conduce echipa sa, asigurand respectarea regulilor de merchandising

Se ofera:

Pachet de beneficii motivant. Mediu de lucru dinamic.

Posibilitatea dezvoltării unei cariere

Manager raion brutarie-gastronomie

Experienta de lucru cu produse din categoria brutarie si gastronomie. Bune abilitati comunicare. Abilitati de organizare si anticipare.

Responsabilitati:

Gestioneaza si dezvolta raioanele Brutarie si Gastronomie, in vederea atingerii obiectivelor stabilite.

Organizeaza si conduce echipa sa, asigurand respectarea regulilor de merchandising.

Se ofera:

Pachet de beneficii motivant.

Mediu de lucru dinamic.

Stirea anterioara

Mesteci gumă zilnic? Iată ce poţi păţi

Stirea Urmatoare

ISU Botoșani: Respectarea regulilor de prevenire a incendiilor

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.ziarebotosani.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.