Trimite stirea ta !
ziarebotosani.ro
ZiareBotosani.ro
Nest Dorohoi
Locuri de muncă: Carrefour Botoşani face angajări!

Adaugat de: Ziare Botosani
Categorie : Social

Carrefour face angajari in mai multe orase din tara, printre care si Botosani. Pentru hypermarketul din Botosani se cauta manageri pentru raionul legume-fructe si pentru brutarie-gastronomie.

Manager raion legume-fructe

Descriere job:

Cerinte: Studii medii, de preferinta economice

Experienta de lucru cu produse din categoria legume - fructe Bune abilitati comunicare

Abilitati de organizare si anticipare

Responsabilitati: Gestioneaza si dezvolta raionul Legume - Fructe, in vederea atingerii obiectivelor stabilite

Organizeaza si conduce echipa sa, asigurand respectarea regulilor de merchandising

Se ofera:

Pachet de beneficii motivant. Mediu de lucru dinamic.

Posibilitatea dezvoltării unei cariere

Manager raion brutarie-gastronomie

Experienta de lucru cu produse din categoria brutarie si gastronomie. Bune abilitati comunicare. Abilitati de organizare si anticipare.

Responsabilitati:

Gestioneaza si dezvolta raioanele Brutarie si Gastronomie, in vederea atingerii obiectivelor stabilite.

Organizeaza si conduce echipa sa, asigurand respectarea regulilor de merchandising.

Se ofera:

Pachet de beneficii motivant.

Mediu de lucru dinamic.

Social: Alte articole din Botosani